همیشه این سوال ذهن همه ی ما را مشغول میکند که در فصل گرم تابستان چه لباسی بپوشیم که هم فوق العاده خنک باشد و هم سبک و راحت که این سوال برای مشتریان ما هم زیاد پیش آمده و مدام از ما می پرسند مانتوسنتر قصد دارد در این مقاله به این موضوع بپردازد.

لباس های نخی و کتان بپوشید

تا قبل از این خیلی وقت ها پیشنهاد می دادیم لباس های نخی و کتان بپوشید. دلیل این پیشنهاد هم این بود که این لباس ها مانع تعرق شدید می شوند و جلوی اکسیژن رسانی به پوست را نمی گیرند. هنوز هم سر این حرف مان هستیم. از هر جهتی که نگاه کنید لباس های نخی و کتانی برای فصل گرم بهترین گزینه های ممکن محسوب می شوند.

لباس نخی

این بار اما می خواهیم محصولات تازه ای به شما معرفی کنیم که سالم تر و طبیعی تر از قبل هستند! لباس های ارگانیک. محصولات ارگانیک همان هایی هستند که بدون استفاده از کودهای شیمیایی تهیه شده اند. پارچه های ارگانیک هم همین طور هستند. یعنی نه تنها به صورت طبیعی نخی و خنک هستند بلکه می توانید مطمئن باشید این طبیعی بودن با استفاده از مواد طبیعی به دست آمده است.

سعی کنید برای ساعاتی که بیرون از خانه هستید از مانتو، شلوار و شال نخی خنک استفاده کنید. رنگ ها هرچه روشن تر باشند بیشتر مانع حس کردن گرما خواهند شد. امسال رنگ های زرد، قرمز، نارنجى، صورتی و بنفش مد شده اند و رنگ سبز زمردی گل سر سبد آنهاست. از این رنگ ها در ظاهرتان کمک بگیرید تا خوشامدگویی کامل را برای تابستان تدارک ببینید!

لباس نخی تابستانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *