چه رنگ هایی بیشتر باهم ست می شوند؟ (قسمت اول)

ترکیب رنگ سبز و زرد

رنگ‌های سبز و زرد می­توانند انتخاب فوق العاده ای برای تابستان باشند. اگر استایلی با رنگ­های گرم‌تر می‌پسندید، از خردلی و سبز تیره و اگر استایل­های سردتر را می­پسندید، از زرد روشن و سبز جیغ غافل نشوید.

ست کردن رنگ های سبز و زرد

آبی کم رنگ و صورتی

ترکیب یاسمن و روح بهار در یک استایل بهاری بی‌نظیر! این استایل چشم نواز و گیرا ملودی بهار را می نوازد… به جرات می توان ادعا کرد که این ترکیب یکی از محبوب ترین استایل های سال های اخیر بوده است.

ست لباس آبی کمرنگ و صورتی

قرمز و آبی

ترکیب رنگی برای تمام فصول!
اگر جسارت استفاده از لباس های قرمز را دارید، فقط کافی است آن ها را با شلوارهای جین ترکیب کنید و از تماشای خود در آینه لذت ببرید! این مورد می‌تواند طیف گسترده ای از آبی و قرمز را در بر بگیرد.

Nika dress

آبی کاربنی و فیروزه ای

ترکیب رنگ های آبی و فیروزه­ای برای ما ایرانی ها آشناتر است تا دیگر ملل. اکثراً در کاشی کاری های بناهای تاریخی با طرح های اسلیمی، این ترکیب چشم نواز به چشم می‌خورد. این ترکیب، از آن استایل هایی است که با هر دو نوع اکسسوری های طلایی و نقره ای به خوبی ست می‌شود.

ست آبی کاربنی و فیروزه ای

آبی و نارنجی

این دو، ترکیب مناسبی برای تکنیک مسدود کردن رنگ هستند. برای جلوه ای متفاوت تر، می توانید نارنجی و آبی تیره را با هم هماهنگ کنید. این زوج اگر با صندل ترکیب شوند، جلوه فوق العاده تری خواهند داشت.

ست لباس آبی و نارنجی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *