مانتوسنتری های عزیز در این مقاله قصد داریم به موضوع “مدل موی مناسب برای لباس مجلسی” بپردازیم. امیدواریم که نکات گفته شده مورد استفاده شما قرار بگیرد.

موی باز برای لباس شب با یقه ی باز مناسب است

در صورتی که لباستان از نوع پیراهن های شب با یقه ای باز است و شما از افراد قد بلند با گردن های بلند و باریک هستید، بهتر است در صورت داشتن موهای بلند آنها را از رو سشوار کشیده یا با بیگودی و به ابلیس بپیچید و روی شانه ها و اطرافتان بریزید زیرا با باز گذاشتن آنها از فاصله انداختن زیاد بین سر و تنه جلوگیری کرده و به دلیل باز بودن یقه که بلندی گردن بیشتر دیده خواهد شد بهترین مدل مو باز بودن آن می باشد. در صورتی که لباستان از نوع پیراهن های شب بلند با یقه ای باز است و شما اندامی توپر و نسبتاً چاق با گردنی کوتاه دارید، بهتر است موها را کاملاً جمع کرده تا بر کشیدگی اندامتان بیفزایید.

مدل مو و لباس مجلسی مناسب برای افراد لاغر و کوتاه قد

افراد لاغر و کوتاه قد و بسیار ظریف بهتر است با لباس های بلند یقه باز از مدل موهای نیمه جمع استفاده نمایند به طوری که نیمی از موها در بالای سر و کاملاً بالا جمع شده و مقداری هم بر روی شانه ها بریزد تا هم بر کشیدگی قد آنها بیفزاید و هم آنها را پرتر و درشت تر نشان دهد.

اگر موهایتان کوتاه است و از این مدل لباس می پوشید، در صورت داشتن گردن بلند و باریک از گردن بندهای پهنی که دور گردن را می پوشانند و یا دستمال های حریر یا ابریشمی رنگی زیبا هماهنگ با لباس استفاده کرده تا علاوه بر متعادل ساختن فاصله بین سر و تنه حالت زیباتری به مدل موهای کوتاه خود بدهید.

موهای زیر گوش و نیمه گردن را نیز با پیراهن بهتر است در صورت درشت بودن اندام و داشتن صورتی بیضی شکل یا گرد از زیر سشوار بکشید و یا لخت اتو کنید تا صورت و اندام شما را بیش از حد بزرگ تر نشان ندهد.

 

منبع: فراناز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *