Royal summer dress

لباس مناسب مسافرت در تابستان (قسمت اول)

در فصل تابستان اکثر مردم به فکر رفتن به مسافرت هستند خوب است که آنها چند نکته را بدانند و رعایت کنند تا در طول سفر نیز آسوده‌تر باشند مانتوسنتر در این مقاله به چند مورد اشاره کرده است:

  • با توجه به هر فصل و منطقه‌ای که قرار است به آنجا مسافرت کنیم لباس مورد نظر را انتخاب کنیم. بنابراین در انتخاب لباس‌هایی که ممکن است در مسافرت احساس گرما کرده و یا باعث سرماخوردگی شوند دقت لازم را داشته باشیم. لباس‌هایی که شما را زیباتر جلوه می‌دهد را فراموش کنید، چرا که راحتی شما اولین نکته برای احساس شاد بودن است و هدف اصلی ما از سفر ، شاد بودن و خوش گذراندن است.
  •  یکی از رویه‌های زندگی ما ایرانیان انتخاب لباس‌های کهنه برای سفر است. شما این رویه را تغییر داده و بهترین و زیباترین لباس‌هایتان را برای سفر انتخاب کنید. به رنگ لباس‌هایی که انتخاب می‌کنید دقت کنید. شما قصد دارید در سفر عکس‌های متعددی بگیرید که اگر لباس‌های خوبی نپوشیده باشید بعداً از عکس‌هایتان لذت نخواهید برد. برای یک سفر تابستانی چند دست لباس با رنگ‌های شاد و روشن ست کنید و سعی کنید به این انتخابتان متعهد باشید.

Royal summer dress

  • در سفر تابستانی اگر خانم هستید لباسی مناسب برای زیر مانتوی خود انتخاب کنید. یک تاپ بدون آستین گزینه بسیار مناسبی می‌تواند باشد. در حین خرید لباس‌های مناسب زیر مانتو بسیار دقت کنید جنس خنک و مرغوبی داشته باشد. جنس‌های پلاستیکی گرما را مستقیماً به بدن شما منتقل می‌کند.

Navazesh summer dress

  • در انتخاب شلوار بسیار دقت کنید. شلوارهای نخی و جین های نازک تر را انتخاب کنید. خنک بودن پای شما در طول سفر بسیار مهم است. رنگ شلوار شما نیز اهمیت ویژه ای دارد. رنگهای روشنتر هم شما را بیشتر خنک نگه میدارد و هم زیبایی بیشتری در فصل گرما به شما می دهد.

Tiba summer dress

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *